Kariéra

Vítejte na karierních stránkách společnosti Elektrotechnika, a. s.

Záleží Vám na Vaší budoucnosti? Hledáte nové výzvy? Pak jste tu správně! Zde naleznete seznam volných pracovních míst, informace o společnosti a seznámíte se s profesními oblastmi, ve kterých se můžete uplatnit. Nabízíme Vám skvělé pracovní možnosti pro rozvoj Vašich dovedností.

Aktuálně volná pracovní místa na hlavní pracovní poměr:

  • SERVISNÍ A ZKUŠEBNÍ TECHNIK

Náplň práce: Příprava podkladů pro zkoušky vůrobků silnoproudé elektroniky, vlastní provedení a vypracování protokolu o zkoušce. Uvádění do provozu, servis, příp. opravy a úpravy zařízení u zákazníka (v tuzemsku i v zahraničí).

Požadované vzdělání: VŠ/SŠ elektrotechnického směru (nejlépe silnoproudá elektrotechnika, pohony)

Odborné znalosti a dovednosti:

  • Zkušenosti s uváděním do provozu měničů větších výkonů (usměrňovače, regulované pohony, FKZ)
  • Znalosti programování v C/C# výhodou.
  • Obecný technický nadhled s přesahem mimo obory elektro.
  • Schopnost jednat a řešit technické problémy s obchodními partnery.
  • Práce na PC: MS Word, MS Excel

Požadovaná praxe: Praxe v oboru alespoň 3 roky (zkušenosti s vedením týmu výhodou)

Jazykové znalosti: AJ na středně pokročilé úrovni (schopnost domluvit se v zahraničí se zákazníkem), RJ výhodou.

Další požadavky: Vyhl. 50/1978 Sb., § 8 pro práce na VN výhovou, ŘP sk. B, samostatnost v jednání, flexifilita, ochota cetsovat, ochota učit se novým věcem.

Nabízíme: Práci v dynamickém a motivujícím prostředí, mnohostrannou možnost uplatnění vlastní invence, možnost profesního a kariérního růstu, kompetence v souladu s odpovědností, tří složkovou mzdu (jejíž výše je odpovídající osobním i firemním výsledkům), dlouhodobý pracovní poměr na dobu neurčitou, výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (např. 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, rehabilitace), jazykové kurzy na pracovišti, možnost zúčastnit se odborných školení.

  • PRACOVNÍK VÝVOJE APLIKAČNÍHO SW - elektrické pohony, výkonová elektronika

Náplň práceVývoj zakázkového aplikačního SW pro řízení výkonových polovodičových měničů především pro oblast pohonů AC a DC velkých výkonů.

Požadované vzděláníVŠ technického směru, obor výkonová elektronika a průmyslové pohony.

Odborné znalosti a dovednosti

  • Znalost problematiky elektrických pohonů a výkonových polovodičových měničů.
  • Základní zkušenost s tvorbou SW pro PLC a Embeded PC (průmyslové regulátory).
  • Zkušenost s programováním procesorů MOTOROLA v jazyce Turbo Assembler výhodou.
  • Znalost sběrnice EtherCAT a prostředí TwinCAT (Beckhoff) výhodou.
  • Znalost komunikací a komunikačních protokolů výhodou.
  • Znalost programování v C++ či C# výhodou.
  • Znalost problematiky databází výhodou.
  • Obecný technický nadhled s přesahem mimo obor elektro.

Požadovaná praxe: Praxe v oboru výhodou.

Jazykové dovednosti:  AJ středně pokročilá úroveň, RJ výhodou.

Další požadavkyŘP sk. B, Vyhl. 50/1978 Sb. § 6 výhodou, schopnost analytického myšlení, samostatnost v jednání, smysl pro zodpovědnost, flexibilita, ochota cestovat včetně zahraničí, ochota učit se novým věcem.

Nabízíme: Práci v dynamickém a motivujícím prostředí, mnohostrannou možnost uplatnění vlastní invence, možnost profesního a kariérního růstu, kompetence v souladu s odpovědností, tří složkovou mzdu (jejíž výše je odpovídající osobním i firemním výsledkům), dlouhodobý perspektivní pracovní poměr, výhody vyplývající z kolektivní smlouvy (např. 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, home office, příspěvek na stravování, rehabilitace), jazykové kurzy na pracovišti, možnost účasti na odborných školeních.