Strategie a hodnoty společnosti

ELEKTROTECHNIKA, a.s. je moderní, dynamickou a silnou společností, která pro zákazníka vytváří přidanou hodnotu za cenu odpovídající kvalitě poskytovaných služeb. Společnost dlouhodobě buduje vzájemně výhodné vztahy se zákazníky, kterým se snaží nabídnout optimální řešení. Mimořádný důraz je kladen na týmovou spolupráci a především na osobní rozvoj zaměstnanců, protože si více než uvědomujeme, že základem společného úspěchu jsou spokojení a kvalifikovaní zaměstnanci.

Hlavní strategií je udržet si stabilní pozici a cíleně rozvíjet produkci, služby a jejich modernizaci se zaváděním nových výrobních postupů, technologií s konstrukčním řešením dle požadavků zákazníka. Nedílnou součástí rozvoje je i úzká spolupráce s výzkumnými ústavy.  Mezi hlavní priority patří vytváření pozitivního a produktivního pracovního prostředí, které má nejenom významný vliv na motivovaného zaměstnance, ale především na vysoce kvalifikovaný personál společnosti.

ELEKTROTECHNIKA, a.s. je cílově orientovaná společnost se silnou tradicí a know-how, vlastním vývojem, projekcí, výrobou a především s individuálním přístupem k zákazníkovi.

HODNOTY SPOLEČNOSTI:

  • rychlé zpracování dle zadání klienta
  • projekce a optimalizace požadavků klienta
  • nastavení konkurenční ceny
  • rychlá a kvalitní výroba
  • předání objednaného díla kdekoliv (včetně montáže)
  • individuální přístup k zákazníkovi

Naším cílem je poskytovat prvotřídní produkty a služby. Specifické technické požadavky našich zákazníků z různých oblastí průmyslu nás motivují pro trvalé zlepšování stávajících produktů a vývoj nových aplikací.